Sort by
  • Babylon

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Making 1899

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • God's Crooked Lines

    ★★½

  • Smile

    ★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • La maternal

    ★★★

  • Prison 77

    ★★★½

  • Manticore

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Menu

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Blonde

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • Bones and All

    ★★★

  • Athena

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Figo Affair: The Transfer That Changed Football

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Prey

    ★★★

  • Fanático

  • Nope

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • You Have to Come and See It

    ★★½

  • Hustle

    ★★★

  • The Beasts

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Aftersun

    ★★★★★

  • The Night of the 12th

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Alcarràs

    ★★★½

  • The Quiet Girl

    ★★★½

  • Lullaby

    ★★★★½

  • Kimi

    ★★½

  • Piggy

    ★★

  • Speak No Evil

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Mansión Helada

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★