Sort by
  • Scream VI

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • You People

    ½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • Stutz

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Beast

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Skinamarink

  • They/Them

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

  • Bullet Train

    ½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Irma Vep

    ★★★★½

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Hustle

    ★★★

  • Close

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★½

  • The Northman

    ★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • Spin Me Round

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Sissy

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • The Outfit

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½