Sort by
  • Disenchanted

    ★★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Doll House

    ★★½

  • Smile

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • The Anthrax Attacks: In the Shadow of 9/11

  • Bones and All

    ★★★½

  • I Came By

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★½

  • Jennifer Lopez: Halftime

    ★★★½

  • Cyber Hell: Exposing an Internet Horror

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Anatomy of a Scandal

  • Incantation

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★

  • Squid Game

  • Silent Night

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Rescue

  • Belfast

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★

  • Hometown Cha-Cha-Cha

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • BLACKPINK: The Movie

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Sweet & Sour

  • Friends: The Reunion

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★

  • I Am All Girls

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Stowaway

    ★★½

  • Mare of Easttown

  • BLACKPINK: The Show

  • WandaVision

  • Locked Down

  • News of the World

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Midnight Sky

    ★½

  • The Call

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • Fan Girl

  • The Queen's Gambit

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • Soul

  • Run

    ★★★★

  • This Is Paris

  • Pieces of a Woman

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Hamilton

  • Ava

    ★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★★