• Midnight in Paris

    ★★★

  • Burn After Reading

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Thor

    ★★

  • The Perks of Being a Wallflower

    ★★★★½

  • Dazed and Confused

    ★★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★★½

  • Silver Linings Playbook

    ★★★★★

  • Annie

    ★★★

  • Valentine's Day

    ★★★

  • Luca

    ★★★½

  • Die Hard

    ★★★★

  • The Breakfast Club

    ★★★★

  • The Perfect Score

    ½

  • Fight Club

    ★★★★★

  • Pulp Fiction

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★★½