• The Kissing Booth 2

    ½

  • The Kissing Booth

  • SPF-18

    ½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • The Royal Tenenbaums

    ★★★★★

  • Bridesmaids

    ★★★½

  • The To Do List

    ★★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★½

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★★½

  • The Grand Budapest Hotel

    ★★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Pitch Perfect

    ★★★★

  • The Princess Diaries 2: Royal Engagement

    ★★★½

  • The Avengers

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • The Sisterhood of the Traveling Pants

    ★★★★½