Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Violent Night

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Killer Design

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Dark Glasses

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Love Hard

  • Under the Skin: The Making of 'Ticks'

  • Antlers

    ★★½

  • Re-Enter the New York Ninja

  • New York Ninja

    ★★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

  • The Death of David Cronenberg

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Death Rider in the House of Vampires

  • Candyman

    ★★★★½