Sort by
  • Argylle

    ★★

  • Mean Girls

    ★★½

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ½

  • The Bad Guys: A Very Bad Holiday

    ★½

  • Wish

  • Godzilla vs. Megalon

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★½

  • The Exorcist: Believer

    ½

  • The Brave Locomotive

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Saltburn

    ★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Bird Box Barcelona

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★½

  • The Flash

  • Once Upon a Studio

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Pastacolypse

    ½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • The Little Mermaid

  • Maggie Simpson in Rogue Not Quite One

    ½

  • Black Scarab

    ½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • The Simpsons Meet the Bocellis in Feliz Navidad

    ½

  • M3GAN

    ★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Dinosaur Hotel 2

  • Strange World

    ★★

  • Talk to Me

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

  • Halloween Ends

    ½

  • Daddy Daughter Trip

  • The Munsters

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Smile

  • Ghoster

  • Wendell & Wild

    ★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Welcome to the Club

    ½

  • Pinocchio

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Shark Side of the Moon

    ★½

  • The Smiling Friends Go to Brazil!

    ★★★★½

  • Prey

    ★½

  • DC League of Super-Pets

    ★½

  • Skinamarink

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ½

  • 1UP

    ½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★