Reuben has logged 14 entries for films during July 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Kissing Booth 2

The Kissing Booth 2

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Ali G Indahouse

Ali G Indahouse

2002
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
ReMastered: Devil at the Crossroads

ReMastered: Devil at the Crossroads

2019
×
★★½
Edit this entry  
22
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
20
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
O Brother, Where Art Thou?

O Brother, Where Art Thou?

2000
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Black Mirror: San Junipero

Black Mirror: San Junipero

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Black Mirror: Shut Up and Dance

Black Mirror: Shut Up and Dance

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Thin Red Line

The Thin Red Line

1998
×
Read the review Edit this entry  
05
Black Mirror: Hang the DJ

Black Mirror: Hang the DJ

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Days of the Bagnold Summer

Days of the Bagnold Summer

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry