Sort by
  • Pokémon Concierge

    ★★★★½

  • Firefly

    ★★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★½

  • The Missing

    ★★★★

  • When This Is All Over

    ★★★

  • Hyphen

    ★★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Monster

    ★★★★½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Soulmate

    ★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★

  • Suzume

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Last Summer

    ★★★★½

  • Entergalactic

    ★★★½

  • A Trip to Infinity

    ★★★½

  • Riceboy Sleeps

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Love Life

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Legend of Pipi

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • Ms. Marvel

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Seventeen: Power of Love

  • Fast & Feel Love

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½