Sort by
  • Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Emancipation

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★★

  • Strange World

    ★★

  • Spirited

    ★★★★

  • Slumberland

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★

  • The Seeker: Part II

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • The School for Good and Evil

    ★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★½

  • Black Adam

    ★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★½

  • Till

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Raymond & Ray

    ★★★½

  • Sick

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Pinocchio

    ★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★½

  • Samaritan

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Secret Headquarters

    ★★★

  • Beast

    ★★

  • Fall

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Luck

  • DC League of Super-Pets

    ★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★½

  • Z-O-M-B-I-E-S 3

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • The Man from Toronto

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Rise

    ★★

  • The Sea Beast

    ★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★½