Sort by
  • BEEF

    ★★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★½

  • The Leech

    ★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Thing from the Factory by the Field

    ★★★½

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★★½

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Worst Roommate Ever

    ★★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★

  • The Backrooms (Found Footage)

    ★★★½

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★★½

  • Death to 2021

    ★★★

  • VOIR

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★

  • Malignant

    ★★★

  • Agnes

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★½

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★½

  • Censor

    ★★½

  • Cobra Kai - The Afterparty

    ★★★★★

  • The Minimalists: Less Is Now

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★★½

  • The Stand

    ★★★

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★½

  • The Witch of Kings Cross

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★½

  • Heck

    ★★★

  • Cursed Films

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Snow Globe: A Breaking Bad Short

    ★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Black Christmas

    ★★½

  • 1917

    ★★★½

  • Keyboard Fantasies

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • The Road to El Camino: Behind the Scenes of El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★★

  • The Addams Family

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★★

  • Lucky Day

    ★★

  • Undone

    ★★★★

  • Saint Maud

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Marriage Story

    ★★½

  • Ad Astra

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • NOS4A2: Ghost

    ★★★½