Sort by

CinemaCl🎃wn has logged 13 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Godzilla vs. Kong

Godzilla vs. Kong

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Shin Godzilla

Shin Godzilla

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
King Kong

King Kong

1933
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Godzilla

Godzilla

1954
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Jumanji

Jumanji

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Mad Max Beyond Thunderdome

Mad Max Beyond Thunderdome

1985
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Little Miss Sunshine

Little Miss Sunshine

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

2008
×
½
Read the review Edit this entry  
10
The Grey

The Grey

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry