Sort by

CinemaCl🎃wn has logged 16 entries for films during May 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Angels & Demons

Angels & Demons

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Da Vinci Code

The Da Vinci Code

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Belko Experiment

The Belko Experiment

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
25
XX

XX

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
The Boss Baby

The Boss Baby

2017
×
Read the review Edit this entry  
21
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Magic Mike XXL

Magic Mike XXL

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Magic Mike

Magic Mike

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
13
Pacific Rim

Pacific Rim

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Krisha

Krisha

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
Heat

Heat

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Cool Hand Luke

Cool Hand Luke

1967
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Rogue One: A Star Wars Story

Rogue One: A Star Wars Story

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The King's Choice

The King's Choice

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Children of Heaven

Children of Heaven

1997
×
★★★★
Read the review Edit this entry