Sort by
  • McGregor Forever

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • The Covenant

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Air

  • Caught Out: Crime. Corruption. Cricket.

  • Evil Dead Rise

  • Shazam! Fury of the Gods

  • John Wick: Chapter 4

  • Scream VI

  • The Romantics

  • Magic Mike's Last Dance

  • Creed III

  • Fursat

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Plane

  • Babylon

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio: Handcarved Cinema

  • The Elephant Whisperers

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • The Murmuring

  • The Viewing

  • Dreams in the Witch House

  • Pickman's Model

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

  • The Autopsy

  • Shadows: The Making Of Nope

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • My Father's Dragon

    ★★★

  • Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes

  • Halloween Ends

  • The Sound of 007

  • Hellraiser

    ★★

  • Werewolf by Night

  • Smile

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • Frozen Planet II

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Sergio Leone: The Italian Who Invented America

  • Terrifier 2

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Ben Stokes: Phoenix from the Ashes

  • Clerks III

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Light & Magic

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

  • Bullet Train

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½