Sort by
  • Candy Cane Lane

    ★★

  • Napoleon

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Wham!

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Taste the Blood of Martin

  • Creed III

    ★★★

  • Sharper

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★½

  • Keanu Reeves, messie pop

    ★½

  • E. T., an Emotional Blockbuster

    ★★

  • Making All Quiet on the Western Front

    ★★½

  • Hans Zimmer: Hollywood Rebel

    ★★

  • Halloween Ends

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Black Bird

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Dark Glasses

    ★★

  • Scream

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • House of Gucci

  • Finch

    ★★★

  • The Black Phone

    ★½

  • Cry Macho

    ★★★★

  • Halloween Kills

  • C'mon C'mon

    ★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Die Ära Merkel - Gesichter einer Kanzlerin

  • Stillwater

    ★½

  • The Deep House

  • Indiana Jones: The Search for the Lost Golden Age

  • Duran Duran at the BBC

  • Hannibal Hopkins et Sir Anthony

    ★★★

  • Nobody

  • Coming 2 America

    ½

  • Cherry

    ★★½

  • The Little Things

    ★½

  • Palmer

  • The Dry

  • Let Them All Talk

    ★★½

  • Charles Bronson: The Spirit of Masculinity

  • The Last Porno in Paris

    ★★★

  • The Comeback Trail

  • The Undoing

  • Home

    ★★★★★

  • Outta Space: The Making of Jason X

  • The Dick Maas Method

  • Father of the Bride Part 3 (ish)

  • Supernova

    ★★★★

  • On the Rocks

    ★½

  • Percy

    ★★

  • Another Round

    ★★★★★