Sort by
  • The Iron Claw

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The End We Start From

  • Origin

  • White Bird

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Settlers

    ★★★★

  • Dead Ringers

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • The Arc of Oblivion

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Swarm

    ★★★

  • The Angry Black Girl and Her Monster

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★★

  • Perpetrator

    ★★

  • Creed III

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Mutt

    ★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Mami Wata

    ★★★½

  • Smoke Sauna Sisterhood

    ★★★★

  • Passages

    ★★★★

  • Twice Colonized

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • A Thousand and One

    ★★★

  • Rotting in the Sun

    ★★★½

  • Going Varsity in Mariachi

    ★★★

  • Bad Press

    ★★★★

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★

  • The Starling Girl

    ★★★

  • Joonam

    ★★½

  • Divinity

    ★★★★

  • Kokomo City

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Milisuthando

    ★★★★½

  • Past Lives

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★★

  • Fremont

    ★★★★

  • Earth Mama

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • Magazine Dreams

    ★★½

  • Kim's Video

    ★★★

  • Cassandro

    ★★½

  • It's Only Life After All

    ★★★

  • Babylon

    ★★★

  • The Elephant Whisperers

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★½

  • Stutz

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Influencer

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★