Sort by
  • Three Days of the Condor

    ★★★★½

  • Batman & Robin

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Awakenings

    ★★★★

  • Batman Returns

    ★★★½

  • Fist of Fury

    ★★★

  • Trouble Man

    ★★½

  • The Cocoanuts

    ★★★½

  • Little Big Man

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • Walk the Line

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Simpsons Movie

    ★★★½

  • You've Got Mail

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Magnificent Obsession

    ★★★