Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

  • Extraction 2

    ★★★

  • Runs in the Family

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★

  • Asteroid City

    ★★

  • In Flames

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Pathaan

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★★½

  • India: The Modi Question

    ★★★★

  • You People

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Storyteller

    ★★★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★½

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • Athena

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Shamshera

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • The Man from Toronto

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Dobaaraa

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★½

  • Return to Seoul

    ★★★★

  • Sick of Myself

    ★★★★

  • Holy Spider

    ★★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • All the Old Knives

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • The Bubble

    ★★