Sort by

james💫 has logged 10 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Marketa Lazarová

Marketa Lazarová

1967
×
★★★★
Edit this entry  
28
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
24
The Holy Mountain

The Holy Mountain

1973
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Us and Them

Us and Them

2018
×
★★★½
Edit this entry  
15
A Man Escaped

A Man Escaped

1956
×
★★★½
Edit this entry  
11
Malignant

Malignant

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Card Counter

The Card Counter

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry