Sort by
  • Agak Laen

    ★★★½

  • Night Swim

    ½

  • Renaissance: A Film by Beyoncé

    ★★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Cigarette Girl

    ★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★½

  • The Empty Chair: Final Exam

    ½

  • Sister Death

    ★★½

  • The Exorcist: Believer

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Sherina's Adventure 2

    ★★

  • Ice Cold: Murder, Coffee and Jessica Wongso

    ★★½

  • Gen V - Prime Premiere

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Sleep Call

  • The Nun II

    ★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • Maestro

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Fingernails

    ★★

  • Saltburn

    ★★

  • Galaksi

    ★½

  • Primbon

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Heart of Stone

    ★★

  • Suzzanna: Kliwon Friday Night

    ★★

  • Mantra Surugana

    ½

  • Ketika Berhenti Di Sini

  • Cobweb

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Celebrity

    ★★★

  • Ganjil Genap

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • 200 Pounds Beauty

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • My Fault

    ★★

  • Extraction 2

    ★★

  • The Boogeyman

    ½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • May December

    ★★★★

  • Kajiman: Iblis Terkejam Penagih Janji

    ★★

  • Tiger Stripes

    ★★★½

  • Monster

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★

  • Hello Ghost

    ★½

  • Love & Death

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Dead Ringers

    ★★★½

  • Jin & Jun

    ½

  • Khanzab

    ½

  • A Thousand Days

    ★★

  • Ghosted

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Hunger

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Induk Gajah

    ★★★½