Sort by
  • Your Place or Mine

    ★★½

  • Missing

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★½

  • Senior Year

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • The Weekend Away

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • No Exit

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • The Humans

    ★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Aftermath

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Friends: The Reunion

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • The Fallout

    ★★★★

  • Yes Day

    ★★

  • Wrong Turn

    ★½

  • The Prom

    ★★½

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • Happiest Season

    ★★★★

  • My First Summer

    ★★★★

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Run

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★½

  • Little Fish

    ★★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★½

  • Unpregnant

    ★★★★½

  • The World to Come

    ★★★★

  • Pieces of a Woman

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Shithouse

    ★★★

  • Host

    ★★★

  • Summerland

    ★★★

  • The Rental

    ★★

  • Dating Amber

    ★★★★

  • The Wrong Missy

    ★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • Inheritance

    ★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★★