Letterboxd — Your life in film

Forgotten password?

×
Hunter Seibold

Hunter Seibold

  • Activity
  • Activity
  • Films
  • Diary
  • Reviews
  • Watchlist
  • Lists
  • Likes
  • Tags
  • Network
  • Gift Pro
  • RSS feed for Hunter
  • Watched
  • Diary
  • Reviews
  • Remove filters
  • Custom posters
  • Account Filters
    • Show watched films
    • Hide watched films
    • Show liked films
    • Hide liked films
    • Show rated films
    • Hide rated films
    • Show logged films
    • Hide logged films
    • Show rewatched films
    • Hide rewatched films
    • Show reviewed films
    • Hide reviewed films
    • Show films in watchlist
    • Hide films in watchlist
    • Show films you own
    • Hide films you own
    • Show films you’ve customized
    • Hide films you’ve customized
  • Content Filters
    • Show short films
    • Hide short films
    • Show TV shows
    • Hide TV shows
    • Hide documentaries
    • Hide unreleased titles
    • Show obscure films
    • Hide obscure films
    • Show films with backdrop
    • Hide films with backdrop
    • Show Nanocrowd films
    • Hide Nanocrowd films
Sort by
  • When Reviewed
    • Newest First
    • Earliest First
  • Review Activity
  • Review Count
  • Film Name
  • Film Popularity
  • Release Date
    • Newest First
    • Earliest First
  • Average Rating
    • Highest First
    • Lowest First
  • Your Rating
    • Highest First
    • Lowest First
  • Hunter’s Rating
    • Highest First
    • Lowest First
  • Your Rating
    • Highest First
    • Lowest First
  • Film Length
    • Shortest First
    • Longest First
  • Any year
  • 2023
  • 2022
  • Any rating
  • No rating
  • Rating (or range)
    Drag to define range
  • The Swimmers

    The Swimmers 2022

    ★★★★ Watched 29 Nov 2022

    Free Sara Fr

  • That Awkward Moment

    That Awkward Moment 2014

    ★★★★ Watched 29 Nov 2022

    Rock out, cock out.

  • 10 Things I Hate About You

    10 Things I Hate About You 1999

    ★★★★★ Watched 06 Nov 2022

    Heath Ledger made smoking cool again

  • Looks That Kill

    Looks That Kill 2020

    ★★★★★ Watched 13 Oct 2022

    Fuck this fucking movie

  • Dog

    Dog 2022

    ★★★★ Watched 22 Sep 2022

    Man why he gotta write that damn poem 🥹

  • Fight Club

    Fight Club 1999

    ★★★★½ Watched 22 Sep 2022

    Bob and his bitch tits

  • Project X

    Project X 2012

    ★★★★★ Watched 06 Aug 2022

    Gave up vibes

  • Thor: Love and Thunder

    Thor: Love and Thunder 2022

    ★★★½ Watched 11 Jul 2022

    Marvel really been letting me down lately:(

  • Midsommar

    Midsommar 2019

    ★★★★ Watched 29 Jun 2022

    No words

  • Shutter Island

    Shutter Island 2010

    ★★★★★ Watched 29 Jun 2022

    The whole time I thought Leo was talking to me. 
    Leo “ chuck where are you” me “I’m here Leo 🥰”

  • Sing 2

    Sing 2 2021

    ★★★★★ Watched 23 Jun 2022

    I will do anything for Jonny ❤️

  • The Amazing Spider-Man 2

    The Amazing Spider-Man 2 2014

    ★★★★★ Watched 17 Jun 2022 2

    Gwen Stacy deserved it

Newer
Older
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • About
  • News
  • Pro
  • Apps
  • Podcast
  • Year in Review
  • Gift Guide
  • Help
  • Terms
  • API
  • Contact
Twitter
Facebook
Instagram
YouTube
TikTok

© Letterboxd Limited. Made by fans in Aotearoa New Zealand. Film data from TMDb. Mobile site.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google privacy policy and terms of service apply.

Upgrade to remove ads

Letterboxd is an independent service created by a small team, and we rely mostly on the support of our members to maintain our site and apps. Please consider upgrading to a Pro account—for less than a couple bucks a month, you’ll get cool additional features like all-time and annual stats pages (example), the ability to select (and filter by) your favorite streaming services, and no ads!

Learn more about Pro
Select your preferred poster

Posters are sourced from TMDb and Posteritati, and appear for you and visitors to your profile and content, depending on settings. Learn more.