Letterboxd — Your life in film

Forgotten password?

×
Hunter Seibold

Hunter Seibold

  • Activity
  • Activity
  • Films
  • Diary
  • Reviews
  • Watchlist
  • Lists
  • Likes
  • Tags
  • Network
  • Gift Pro
  • RSS feed for Hunter
  • Watched
  • Diary
  • Reviews
  • Remove filters
  • Custom posters
  • Account Filters
    • Show watched films
    • Hide watched films
    • Show liked films
    • Hide liked films
    • Show rated films
    • Hide rated films
    • Show logged films
    • Hide logged films
    • Show rewatched films
    • Hide rewatched films
    • Show reviewed films
    • Hide reviewed films
    • Show films in watchlist
    • Hide films in watchlist
    • Show films you own
    • Hide films you own
    • Show films you’ve customized
    • Hide films you’ve customized
  • Content Filters
    • Show short films
    • Hide short films
    • Show TV shows
    • Hide TV shows
    • Hide documentaries
    • Hide unreleased titles
    • Show obscure films
    • Hide obscure films
    • Show films with backdrop
    • Hide films with backdrop
    • Show Nanocrowd films
    • Hide Nanocrowd films
Sort by
  • When Reviewed
    • Newest First
    • Earliest First
  • Review Activity
  • Review Count
  • Film Name
  • Film Popularity
  • Release Date
    • Newest First
    • Earliest First
  • Average Rating
    • Highest First
    • Lowest First
  • Your Rating
    • Highest First
    • Lowest First
  • Hunter’s Rating
    • Highest First
    • Lowest First
  • Your Rating
    • Highest First
    • Lowest First
  • Film Length
    • Shortest First
    • Longest First
  • Any year
  • 2023
  • 2022
  • Any rating
  • No rating
  • Rating (or range)
    Drag to define range
  • 2 Fast 2 Furious

    2 Fast 2 Furious 2003

    ★★ Watched 23 Jan 2023

    This movie boring as shit Fr

  • The Fast and the Furious

    The Fast and the Furious 2001

    ★★★★ Watched 23 Jan 2023

    Sorry I haven’t posted I’ve been watching all these mf movie’s

  • The Lego Movie

    The Lego Movie 2014

    ★★★★½ Watched 12 Jan 2023

    Jonah Hill as green lantern is now my dream

  • Alvin and the Chipmunks

    Alvin and the Chipmunks 2007

    ★★★½ Watched 12 Jan 2023

    I think people often forget just how good this movie is

  • The Peanut Butter Falcon

    The Peanut Butter Falcon 2019

    ★★★★★ Watched 11 Jan 2023

    This is a perfect movie

  • tick, tick...BOOM!

    tick, tick...BOOM! 2021

    ★★★★½ Rewatched 08 Jan 2023

    Susan is one hell of a woman

  • Big Time Adolescence

    Big Time Adolescence 2019

    ★★★½ Watched 08 Jan 2023

    Mgk carried

  • The Fallout

    The Fallout 2021

    ★★★★★ Watched 08 Jan 2023

    I will never watch this movie again

  • Hacksaw Ridge

    Hacksaw Ridge 2016

    ★★★★ Watched 08 Jan 2023

    Andrew Garfield da goat 🐐

  • Footloose

    Footloose 2011

    ★★★★ Watched 08 Jan 2023

    Something Willard man just hits my sweet spot

  • The Night Before

    The Night Before 2015

    ★★★★★ Watched 25 Dec 2022

    We did not do that!!

  • Avatar: The Way of Water

    Avatar: The Way of Water 2022

    ★★★★ Watched 25 Dec 2022

    This review may contain spoilers. I can handle the truth.

    Spider switched like a pussy lil bitch

Newer
Older
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • About
  • News
  • Pro
  • Apps
  • Podcast
  • Year in Review
  • Gift Guide
  • Help
  • Terms
  • API
  • Contact
Twitter
Facebook
Instagram
YouTube
TikTok

© Letterboxd Limited. Made by fans in Aotearoa New Zealand. Film data from TMDb. Mobile site.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google privacy policy and terms of service apply.

Upgrade to remove ads

Letterboxd is an independent service created by a small team, and we rely mostly on the support of our members to maintain our site and apps. Please consider upgrading to a Pro account—for less than a couple bucks a month, you’ll get cool additional features like all-time and annual stats pages (example), the ability to select (and filter by) your favorite streaming services, and no ads!

Learn more about Pro
Select your preferred poster

Posters are sourced from TMDb and Posteritati, and appear for you and visitors to your profile and content, depending on settings. Learn more.