Sort by
  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Swimmers

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Dog

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Sing 2

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • F9

    ★★★★

  • The Fallout

    ★★★★★

  • Looks That Kill

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★★

  • Big Time Adolescence

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • The Night Before

    ★★★★★

  • The Martian

    ★★★★★

  • Ant-Man

    ★★★★

  • Inside Out

    ★★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★

  • Southpaw

    ★★★★

  • Furious 7

    ★★★½

  • Big Hero 6

    ★★★★★

  • The Amazing Spider-Man 2

    ★★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★

  • The Lego Movie

    ★★★★½

  • That Awkward Moment

    ★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★★★

  • Prisoners

    ★★★★★

  • The Conjuring

    ★★★★★

  • Monsters University

    ★★★★

  • Fast & Furious 6

    ★★★★

  • Iron Man 3

    ★★★★★

  • The Amazing Spider-Man

    ★★★★★

  • The Avengers

    ★★★★★

  • 21 Jump Street

    ★★★★

  • Project X

    ★★★★★

  • Footloose

    ★★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★★

  • Thor

    ★★★★

  • Fast Five

  • The Social Network

    ★★★★★

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★

  • Inception

    ★★★★★

  • Iron Man 2

    ★★★★

  • Shutter Island

    ★★★★★

  • Avatar

    ★★★★★

  • Zombieland

    ★★★★

  • The Hangover

    ★★★★

  • Up

    ★★★★★

  • Fast & Furious

    ★★★½