Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Star Wars: Visions – Aau's Song

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – The Pit

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – The Bandits of Golak

    ★★★

  • Star Wars: Visions – The Spy Dancer

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – In the Stars

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★

  • Star Wars: Visions – Sith

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Spirited

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Clerks III

    ★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Book of Boba Fett

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½