• Things Heard & Seen

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Chaos Walking

    ★★

  • Finding 'Ohana

    ★★½

  • Tripping with Nils Frahm

    ★★★★½

  • Angela's Christmas Wish

    ★★

  • A Go! Go! Cory Carson Christmas

  • Alien Xmas

    ★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • Cadaver

    ★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★½

  • Vampires vs. the Bronx

    ★★½

  • Opera

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • Goedam

    ★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • The Old Guard

    ★★

  • Japan Sinks: 2020

    ★½

  • Ju-On: Origins

    ★★½

  • #Alive

    ★★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★★

  • A Whisker Away

    ★★

  • 8:46

    ★★★★

  • Extraction

    ★★

  • Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell

    ★★★

  • Sol Levante

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★½

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • The Woman Who Ran

    ★★

  • Time to Hunt

    ★★★

  • Emma.

    ★★★½

  • Fantasy Island

    ★★½

  • Lamp Life

    ★★

  • The Stranger

    ★★½

  • Horse Girl

    ★★½

  • Downhill

    ★½

  • Progressive Touch

    ★★

  • His House

    ★★★★

  • Fortune Feimster: Sweet & Salty

    ★★★

  • Faith Based

    ★★

  • Cold Meridian

    ★½

  • Leslie Jones: Time Machine

  • Underwater

    ★½

  • Dolittle

    ½

  • Ghost Stories

  • 1917

    ★★★★

  • Lucian Freud: A Self Portrait - EOS

    ★★★★

  • The War of the Worlds

    ★★

  • Klaus

    ★★★½

  • Killer Sofa

    ½

  • The Fall

    ★★★

  • ABBA: Secrets of Their Greatest Hits

    ★★½

  • Rattlesnake

  • Eli

    ★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Entire Days Together

    ★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★½

  • Knife Hanging From A Tree

    ★★½

  • Fractured

    ★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • In the Tall Grass

  • Hello, Privilege. It's Me, Chelsea

  • The I-Land

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★½

  • The Vigil

    ★½

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½