Sort by
  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Unlocked

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Lightyear

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

  • The Batman

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Old

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★½

  • The Queen's Gambit

  • Sightless

    ½

  • Tenet

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • 365 Days

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ½

  • The Knight Before Christmas

    ½

  • Blue Story

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Let It Snow

  • Klaus

    ★★★★

  • A Cinderella Story: Christmas Wish

    ½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Tall Girl

    ½

  • Joker

    ★★★½

  • The Assistant

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★

  • Falling Inn Love

    ★★★★

  • Secret Obsession

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • My Best Summer

    ★★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★½

  • The Last Summer

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Someone Great

    ★★★★

  • The Perfect Date

  • After

  • Shazam!

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Alone/Together

    ★★

  • Velvet Buzzsaw

    ★★½

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

    ★½

  • The Princess Switch

    ★★★½

  • Boy Erased

    ★★★

  • A Star Is Born

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★½

  • The Meg

    ★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Set It Up

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★½

  • Tag

    ★★★½

  • The Kissing Booth

    ½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★