Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

  • Cocaine Bear

  • Creed III

    ★★★★

  • 80 for Brady

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Strange World

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Bros

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Beast

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

  • Elvis

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Jackass 4.5

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Crush

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Ambulance

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

  • The Batman

    ★★★★½

  • Cat Burglar

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★