Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★

  • Bros

    ★★½

  • Blonde

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Beast

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Jackass 4.5

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Crush

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Ambulance

    ★★★★½

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Tyler Perry's A Madea Homecoming

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Cat Burglar

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Kimi

    ★★★

  • Marry Me

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Love Hard

    ★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • The Tender Bar

    ★★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • The Guilty

    ★★★★

  • Kate

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Cinderella

    ★★

  • Belfast

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★½