• Diana: The Musical

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Dashcam

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Cinderella

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Candyman

    ★★½

  • Reminiscence

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Don't Breathe 2

    ★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★★

  • Titane

    ★★★★★

  • Benedetta

    ★★★★

  • Stillwater

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★½

  • F9

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★½

  • Army of the Dead

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Oxygen

    ★★½

  • Stowaway

    ★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • The Unholy

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • In the Earth

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

  • Doctor Who: Revolution of the Daleks

  • Death to 2020

  • Monster Hunter

    ★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

  • Happiest Season

    ★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Rebecca

    ★★

  • Soul

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★

  • Enola Holmes

    ★★

  • Another Round

  • Nomadland

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • The New Mutants

    ★★

  • Tenet

    ★★★★½

  • Greenland

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★½

  • Unhinged

    ★★

  • The Old Guard

    ★★½

  • The Rental

    ★★

  • Artemis Fowl

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Skywalker Legacy

    ★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Onward

    ★★★

  • Brahms: The Boy II

    ★½

  • Emma.

    ★★★½