• The Mummy

    ★★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • Gamer

    ★★

  • Caveat

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Thirst

    ★★★½

  • Jennifer's Body

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Stoker

    ★★★★

  • Beverly Hills Ninja

    ★★½

  • Dead & Buried

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Josie and the Pussycats

    ★★★½

  • Saint Maud

    ★★★

  • Life Itself

    ★★★★

  • Oxygen

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★★