Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Indiana Jones Collection

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Hypnotic

    ★★★

  • The Long Game

    ★★★½

  • If You Were the Last

    ★★★½

  • Appendage

    ★★★

  • Dressed

    ★★½

  • Late Night with the Devil

    ★★★½

  • Late Bloomers

    ★★

  • Call Me Mommy

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • When You Left Me on That Boulevard

    ★★★

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Amsterdam

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • First Love

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Don't Make Me Go

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Senior Year

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Jurassic Punk

    ★★★½

  • It Is in Us All

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • Slash/Back

    ★½

  • Soft & Quiet

    ★★★★

  • To Leslie

    ★★★★

  • Stay the Night

    ★★★

  • I Love My Dad

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Eternals

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • 2nd Chance

    ★★★

  • Master

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • The Matrix Collection

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★