Sort by
  • Cry Macho

    ★★½

  • Cinderella

    ★★

  • He's All That

    ★½

  • Reminiscence

    ★★

  • The Kissing Booth 3

    ★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Blood Red Sky

    ★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Val

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Annette

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Black Widow

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Ice Road

    ★★½

  • Good on Paper

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Spirit Untamed

    ★★

  • F9

    ★★½

  • Cruella

    ★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Thunder Force

    ★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★

  • Seaspiracy

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Yes Day

    ★★½

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Cherry

    ★★½

  • The United States vs. Billie Holiday

    ★★½

  • Chaos Walking

    ★½

  • Flora & Ulysses

    ★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★

  • Red Dot

    ★★

  • The Mauritanian

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • More Than Miyagi: The Pat Morita Story

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • Land

    ★★★

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★

  • CODA

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • On the Count of Three

    ★★★

  • Censor

    ★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Conflicted

    ★★

  • WandaVision

    ★★★½

  • Music

    ★½