Sort by
  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★½

  • Air

    ★★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★★

  • Tetris

    ★★½

  • A Good Person

    ★★★★

  • Love to Love You, Donna Summer

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Inside

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Stand

  • Pamela, A Love Story

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

  • Missing

    ★★★★½

  • This Place Rules

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Shaq

  • Say Hey, Willie Mays!

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★★½

  • I Love You, You Hate Me

  • The Redeem Team

  • A Friend of the Family

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Sick

    ★★

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Untold: Operation Flagrant Foul

  • Barbarian

    ★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • The Flying Sailor

  • 38 at the Garden

  • The Year Between

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Men

    ★★★½

  • George Carlin's American Dream

  • EO

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Florida Man

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Father Stu

    ★★½