Sort by
  • Napoleon

    ★★★★

  • Hurricane Season

    ★★★½

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • A Million Miles Away

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Pigeon Tunnel

    ★★★½

  • El Conde

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • The Lady of Silence: The Mataviejitas Murders

    ★★★★

  • The (Almost) Legends

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • The Mother

    ★★★

  • A Wolfpack Called Ernesto

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • ¡Que viva México!

    ★½

  • Air

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Tetris

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Tótem

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rotting in the Sun

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★

  • Cassandro

    ★★★

  • Missing

    ★★½

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • In Broad Daylight: The Narvarte Case

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • God's Crooked Lines

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Noise

  • Cuando Sea Joven

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • I Like Movies

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Blonde

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★½