Sort by

ren has logged 24 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Batman

The Batman

2022
×
Read the review Edit this entry  
27
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Anna

Anna

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Twilight

Twilight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Dark Knight Rises

The Dark Knight Rises

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Harry Potter and the Goblet of Fire

Harry Potter and the Goblet of Fire

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Remember Me

Remember Me

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
08
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Breakfast on Pluto

Breakfast on Pluto

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Dunkirk

Dunkirk

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
05
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★½
Edit this entry  
04
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Twilight

Twilight

2008
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
02
The Love Witch

The Love Witch

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry