• Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Godmothered

    ★★

  • Christmas Waltz

    ½

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Happiest Season

    ★★★

  • A Wrestling Christmas Miracle

  • Christmas with the Darlings

    ★★

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★½

  • Operation Christmas Drop

  • The Wrong Cheerleader Coach

    ★★½

  • Zappa

    ★★★★

  • Fatman

    ★★½

  • The Kid Detective

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★

  • Project Power

    ★★★

  • An American Pickle

    ★★★½

  • The Old Guard

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • Extraction

    ★★★

  • You're Bacon Me Crazy

  • Ouija Shark

    ★½

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Thanks for Everything

    ★★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ★½

  • Ghosting: The Spirit of Christmas

  • Christmas in Rome

    ★★

  • The Knight Before Christmas

    ★½

  • Os Olhos Do Meu Amor

    ★★★½

  • Feast of the Seven Fishes

    ★★★½

  • Noelle

    ★★★

  • Last Christmas

    ★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Holiday in the Wild

    ★½

  • 14 Days, 12 Nights

    ★★½

  • Mafia Inc.

    ★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Watchmen

    ★★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Joker

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Fabulous

    ★★★

  • Jeune Juliette

    ★★★½

  • A Man Sneezes and Dies

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Compulsive Liar

    ★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • A Karate Christmas Miracle