Sort by
  • Napoleon

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Thanksgiving

    ★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Creator

    ★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • The Burial

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Hit Man

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Bikeriders

    ★★★½

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Asteroid City

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • Fast X

    ★½

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Ghosted

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★½

  • 65

    ★★

  • Luther: The Fallen Sun

    ★½

  • Cocaine Bear

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Rye Lane

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★

  • Birth/Rebirth

    ★★

  • Plane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • Babylon

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★