• Madres

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • Black as Night

    ★★★

  • VHS 94

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Candyman

    ★★★★

  • The Last Mercenary

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★★

  • Vortex

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Fear Street: 1994

  • Werewolves Within

    ★★★

  • No Man of God

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★★½

  • Heroes: Silence and Rock & Roll

    ★★★

  • Homunculus

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Gaia

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★½

  • Tom & Jerry

    ½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Together Together

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★

  • Cryptozoo

    ★★★½

  • Censor

    ★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★½

  • Nightswimming

    ★★★

  • Conflicted

    ★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★½

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★★

  • First Kill

  • Secrets of the Saqqara Tomb

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★½

  • Welcome to Sudden Death

    ★½

  • One Night in Miami...

    ★★★

  • The Last Matinee

    ★★★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★

  • The Tax Collector

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★½

  • Valley Girl

    ½

  • All Day and a Night

    ★★★½

  • A Secret Love

    ★★★½

  • LA Originals

    ★★★★

  • My Octopus Teacher

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Teddy

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Save Yourselves!

    ★★

  • Mucho Mucho Amor: The Legend of Walter Mercado

    ★★★★★

  • My Spy

    ★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Queen & Slim

    ★★★★

  • I'm No Longer Here

    ★★★★★

  • VFW

    ★★½

  • Diablo Rojo PTY

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★½

  • Saint Maud

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Sound of Metal

    ★★★½