Travis has logged 19 entries for films during January 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Post

The Post

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Hitch

Hitch

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
47 Meters Down

47 Meters Down

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Animal Kingdom

Animal Kingdom

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Hard to Hold

Hard to Hold

1984
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Apollo 13

Apollo 13

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Ferdinand

Ferdinand

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Willy Wonka & the Chocolate Factory

Willy Wonka & the Chocolate Factory

1971
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
American Made

American Made

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Vanessa

Vanessa

1977
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
Morgan

Morgan

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Lego Ninjago Movie

The Lego Ninjago Movie

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Death Sentence

Death Sentence

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Paddington

Paddington

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Before We Go

Before We Go

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Colossal

Colossal

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Pottersville

Pottersville

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry