Sort by
  • The Flash

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★

  • Knights of the Zodiac

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • ¡Que viva México!

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★★

  • The Outside

    ★★★★

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Franco Escamilla: Clown!

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • RRR

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • Maya and the Three

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Injustice

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★★

  • Trollhunters: Rise of the Titans

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Black Widow

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Awake

  • Cruella

    ★★★

  • Something that happened in quarantine

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Tokyo Revengers

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Save Ralph

  • Homunculus

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • A Cop Movie

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★