Sort by
  • The Prince of Egypt: The Musical

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★

  • Saw X

    ★★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

  • The Creator

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★★

  • Choose Love

    ½

  • Untold: Johnny Football

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • The Beanie Bubble

    ★★★

  • Blue Beetle

    ½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Resident Evil: Death Island

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

    ★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Depp V Heard

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Fast X

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Quasi

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Flamin' Hot

    ★★

  • 65

  • Creed III

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★★

  • Night at the Museum: Kahmunrah Rises Again

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

  • Mr. Harrigan's Phone

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★★★

  • Birdemic 3: Sea Eagle

    ½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★

  • Bros

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • White Noise

    ★★★★★

  • After Ever Happy

  • Clerks III

    ★★★★★

  • Prey

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Lightyear

    ★★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Firestarter

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness