Sort by
  • Kung Fu Panda 4

    ★★★½

  • Argylle

    ★★

  • Mean Girls

    ★★½

  • Doctor Who: The Church on Ruby Road

  • Doctor Who: The Giggle

  • Doctor Who: Wild Blue Yonder

  • Doctor Who: The Star Beast

  • Napoleon

    ★★★★½

  • The Marvels

    ★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Freelance

    ½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Next Goal Wins

    ★★½

  • A Ripple

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★

  • Apocalypse YASSS: Two Girls, One Rapture

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Kaleidoscope

  • The Cook

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Portrait of God

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Fall

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Legend of Pipi

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

  • Obi-Wan Kenobi

  • Elvis

    ★★½

  • Ice Merchants

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★½

  • Death to 2021

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Louise