• House of Gucci

    ★★

  • Six Degrees of Separation

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Nobody

    ★★

  • Shutter Island

    ★★★★

  • Catch Me If You Can

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★

  • Luca

    ★★★½

  • The Twilight Saga: Eclipse

    ★★★½

  • The Twilight Saga: New Moon

    ★★★

  • Twilight

    ★★★★

  • Thin Watermelon

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Midnight in Paris

    ★★★

  • Zola

    ★★★

  • The Way Way Back

    ★★★