Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★★

  • Poolman

    ★★

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Gonzo Girl

    ★★★★½

  • Aggro Dr1ft

    ★★★★

  • Wildcat

    ★★★★

  • Sweet Dreams

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Air

    ★★★★

  • 65

    ★★½

  • Reality

    ★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Asterix & Obelix: The Middle Kingdom

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • She Said

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • Causeway

    ★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • I Like Movies

    ★★★½

  • Emily

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Son

    ★★

  • Pinocchio

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Master Gardener

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • The Maiden

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • A Wounded Fawn

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Sick of Myself

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Hunt

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • The Bubble

    ★★½

  • RRR

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½