Sort by

chantuks has logged 11 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
The NeverEnding Story

The NeverEnding Story

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Summer with Monika

Summer with Monika

1953
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Raw

Raw

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Mighty Flash

Mighty Flash

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Other Boleyn Girl

The Other Boleyn Girl

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Parallel Mothers

Parallel Mothers

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
All About My Mother

All About My Mother

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Sounds Like Love

Sounds Like Love

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Everybody's Talking About Jamie

Everybody's Talking About Jamie

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry