• Dashcam

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★★

  • Men

    ★★★★½

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Shut In

    ★★★½

  • Moonfall

    ½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Hatching

    ★★★

  • Fresh

    ★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • V/H/S/94

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • The Lost Daughter

    ★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Nitram

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★★

  • The Retreat

    ★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ½

  • Censor

    ★★★½

  • Nocturne

    ★★½

  • Freaky

    ★★½

  • Unpregnant

    ★★★

  • Work It

    ★½

  • Host

    ★★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★★

  • Becky

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★½

  • The Hunt

    ★★★★½

  • The Invisible Man

  • Fantasy Island

    ½

  • Nine Days

    ★★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Relic

    ★½

  • Spree

    ★★★★½

  • Underwater

    ★★½

  • Last Christmas

    ★★★

  • Fractured

    ★★★½

  • In the Tall Grass

    ★★★½

  • The Beach House

  • Babyteeth

    ★★

  • Waves

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Midsommar

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Plus One

    ★★★★★

  • Us

    ★★★½

  • Stuber

    ★★★½

  • I See You

    ★★★

  • Booksmart

    ★★½

  • Happy Death Day 2U

    ★★★

  • Brittany Runs a Marathon

    ★★★★½

  • The Lodge

    ★★

  • Dumplin'

    ★★★

  • Instant Family

    ★★★★★

  • Bird Box

    ★★★½

  • Cam

    ★★★★

  • The First Purge

    ★★★★

  • I Feel Pretty

    ★★★★

  • Upgrade

    ★★½