Sort by
  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Gemini Man

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Toy Story Collection

    ★★★★½

  • Murder Mystery

    ★½

  • Parasite

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Mile 22

    ★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★

  • Stray

  • Rampage

    ★★

  • Ready Player One

    ★★½

  • Mary Magdalene

    ★★

  • Black Panther

    ★★½

  • The Greatest Showman

    ★★½

  • Face 2 Face

    ★★

  • Jason Bourne

    ★★★

  • Independence Day: Resurgence

    ★★

  • Now You See Me 2

    ★★

  • The Interview

    ★★

  • Kingsman: The Secret Service

    ★★

  • The Hobbit: The Battle of the Five Armies

    ★★

  • American Sniper

    ★★★★½

  • Big Hero 6

    ★★★

  • Gone Girl

    ★★★½

  • The Imitation Game

    ★★★½

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★

  • Transcendence

    ★★½

  • Superchondriac

    ★★★★

  • The Lego Movie

    ★★★

  • Reasonable Doubt

    ★★

  • Anchorman 2: The Legend Continues

    ★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★

  • The Tale of the Princess Kaguya

    ★★½

  • Frozen

    ★★★

  • The Book Thief

    ★★½

  • Dallas Buyers Club

    ★★★★

  • Jobs

    ★★½

  • Elysium

    ★★

  • The Frozen Ground

    ★★★

  • Pacific Rim

    ★½

  • About Time

    ★★★½

  • Man of Steel

    ★★★½

  • The Internship

    ★★½

  • Now You See Me

    ★½

  • Star Trek Into Darkness

    ★★½

  • Iron Man 3

    ★★★

  • Oblivion

    ★★★

  • Goddess

    ★½

  • Save Your Legs!

    ★★

  • The East

    ★★½

  • Les Misérables

    ★★★★

  • Hitchcock

    ★★½

  • Rise of the Guardians

    ★★★

  • Lincoln

    ★★★

  • Skyfall

    ★★★★

  • Flight

    ★★★

  • Life of Pi

    ★★

  • Pitch Perfect

    ★★½

  • Taken 2

    ★★

  • Looper

    ★★★

  • Argo

    ★★★★

  • The Reluctant Fundamentalist

    ★★★

  • The Expendables 2

    ★½

  • Total Recall

    ★★½

  • The Dark Knight Rises

    ★★½

  • Ted

  • Ice Age: Continental Drift

  • Prometheus

    ★★½

  • Amour

    ★★★

  • The Avengers

    ★★½