• The House

    ★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Louis C.K.: Sorry

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • The Matrix Resurrections

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Adrienne

    ★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett

  • All Too Well: The Short Film

    ★★

  • Pixar 2021 Disney+ Day Special

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

  • The Simpsons in Plusaversary

    ½

  • Finch

    ★★★

  • The Rescue

    ★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Village Bride

    ★★★

  • The Twins

    ★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★

  • The Duel

    ★★★

  • Wolf

    ★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Drew Lynch: Concussed

    ★★★★

  • Twenty Something

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★½

  • Old

    ★★

  • McCartney 3, 2, 1

  • Pig

    ★★★½

  • Memoria

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★½

  • Annette

    ★★★½

  • The Boss Baby: Family Business

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Luca

    ★★★

  • The Justice of Bunny King

    ★★★

  • Loki

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Friends: The Reunion

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Voyagers

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Phosphenes

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★½

  • Girl in the Basement

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★