Sort by
  • Lot 36

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Sea Beast

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★

  • Come and Learn with Pibby!

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Antlers

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★

  • Hellbender

    ★★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • Zeros and Ones

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Forever Purge

    ★★½

  • Fear Street: 1994

  • Cruella

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

    ★★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★